parallax background
 

Ufak Bir Alıntı

"Bizler yaşamı öğrenirken, benzer deneyimleri değişik şekillerde tecrübe ederiz. Ancak hayatı yaşarken benzer deneyimlerden korkar ve hata yapmadan yaşamaya çalışırız. Oysaki yaşam yeniden yaşanmaya değer ve deneyimlerin birikimiyle mükemmelliğe doğru yol alır."

- Hatice Aslı Tamaç / Yaşamla Yoga Kitabından
décembre 18, 2020
Broderie
J’ai commencé à tricoter récemment, quand mon collage n’était pas ce que je voulais, j’ai dit que je ferais quelque chose que je connais. J’ai oublié que cela faisait des années que je n’avais pas tricoté, j’ai demandé tout le […]

"Yaşamla Yoga" nasıl doğdu?


Gayem okuryazar sayfası editörü, kim bu konuşan çocuk kitabının yazarı Gaye’ye kitap yazmak istediğimi ancak Murat Gürsoy’un bana önce blog yaz dediğini söyledim ve gene de ben kitap yazmak istiyorum dedim.
Gaye sen yaz ben düzelteyim ve mnce bi blog’da bakalım dedi ne oluyor, nasıl tepkiler diye...
2013 yılınının Nisan ayında Ferhan Yükselden Yoga eğitmenliği sertifikamı almadan başladım kızlarla yani Gaye, Seçil, Demet ve .......... Böyle doğdu Yaşamla Yoga. Bana eşlik eden süper kızlara, benim beni bulmam için hep yanımda olan çocuklarıma, deneyimle isteğimin hep ayakta kalmasını sağlayan anneme ve babama ve içimi boşaltabilmem için beni dinleyen Özge Orbay’a teşekkürlerimle.
84481909_103920831155895_8296397347192955065_n

Yaşamla Yoga

Dorlion Yayınevi tarafından 2020 yılında basılan ve beş yıllık bir serüvenin sonunda kaleme aldığım "Yaşamla Yoga" artık yayında.
Kitaba Ulaş