parallax background
 

Ufak Bir Alıntı

"Bizler yaşamı öğrenirken, benzer deneyimleri değişik şekillerde tecrübe ederiz. Ancak hayatı yaşarken benzer deneyimlerden korkar ve hata yapmadan yaşamaya çalışırız. Oysaki yaşam yeniden yaşanmaya değer ve deneyimlerin birikimiyle mükemmelliğe doğru yol alır."

- Hatice Aslı Tamaç / Yaşamla Yoga Kitabından
November 29, 2020
Mutualisation
“Art clears the dust on the perception.” I saw this statement at the door of an art gallery last night while touring the city. I did not understand what it meant at first. I clean my house every day because […]
December 18, 2020
KNITTING
I started knitting recently, when my collage try outs did not reflect what I wanted, I said I’d make something I know. I have forgotten that it has been years since I have not knitted, there is no person left […]

"Yaşamla Yoga" nasıl doğdu?


Gayem okuryazar sayfası editörü, kim bu konuşan çocuk kitabının yazarı Gaye’ye kitap yazmak istediğimi ancak Murat Gürsoy’un bana önce blog yaz dediğini söyledim ve gene de ben kitap yazmak istiyorum dedim.
Gaye sen yaz ben düzelteyim ve mnce bi blog’da bakalım dedi ne oluyor, nasıl tepkiler diye...
2013 yılınının Nisan ayında Ferhan Yükselden Yoga eğitmenliği sertifikamı almadan başladım kızlarla yani Gaye, Seçil, Demet ve .......... Böyle doğdu Yaşamla Yoga. Bana eşlik eden süper kızlara, benim beni bulmam için hep yanımda olan çocuklarıma, deneyimle isteğimin hep ayakta kalmasını sağlayan anneme ve babama ve içimi boşaltabilmem için beni dinleyen Özge Orbay’a teşekkürlerimle.
84481909_103920831155895_8296397347192955065_n

Yaşamla Yoga

Dorlion Yayınevi tarafından 2020 yılında basılan ve beş yıllık bir serüvenin sonunda kaleme aldığım "Yaşamla Yoga" artık yayında.
Kitaba Ulaş