Yorumlar

Siz değerli müşterilerimden gelen benim için çok değerli yorumlarınıza aşağıdan ulaşablirsiniz.

Ferah ve temiz, gökyüzü manzaralı, ağaçlıklı bir alanda ister bahçesinde ister stüdyolarında, guleryuzlu ve farklı yoga stilleri sunan hocalarıyla yoga deneyimini herkese tavsiye ederim

Hatice Özil

Yıllar önce stüdyonuzda keyifle yogaya katılıp, uzun süre ara verdikten sonra online katılabildiğim için çok mutluyum.Pandemide uzak kaldığımız sporu ev ortamında yapabilmek bana çok iyi geliyor.Profesyonelce süreci yürüttüğünüz için çok teşekkürler :))

Aslı Yakın

Durulmak, sadeleşmek, hatırlamak ve derinleşmek isteyen herkesin buluşma noktası, yuvamız. Şimdi buraya bakıyorsanız, Yoga'ya başlamak, mata çıkmak için zaman gelmiş. Burada Yoga hepimizin yaşamına farklı yerlerden dokunup dönüştürüyor.

Ayşe Bilen

Öyle bir yoga stüdyosu dusunun ki hem Yoga yapmak için en ideal atmosferi bulduğunuz, hem harika hocalari olan hem her zaman ilgili guleryuzlu pozitif enerjiyle karsilandiginiz... Huzur doluyorsunuz iceri adiminizi attığiniz andan itibaren. Derslerden cikinca hem icten hem distan muthis hissediyorsunuz. Hele ki yaz aylarında bahcede agaclarin altinda kus civiltilariyla yoga yapmak

Fatma Hasyürek

Kaliteli, güvenilir ve tecrübeli hocalarla çalışabileceğiniz temiz ve ferah bir dojo. Herkese tavsiye ederim.

Burak Coşkun

Burada Yoga ile tanıştım ve inanılmaz olumlu etkilerini deneyimledim. İlk başta çekinerek başladım ancak ortamı öyle huzurlu ki, aile gibi. Bahçeli ve geniş stüdyoları var. 4 aydır düzenli devam ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum. Burada Yoga, hem geleneksel özünü hem de bilimsel yaklaşımları harmanlayarak kişiselleştirmeden saf bir özenle paylaşılıyor. İyi ki varsınız.

Bahar Yılmaz